Camaro Králem Na silnici

Jasně, vypadá to dobře na podstavci, ale Camaro je i pro život na silnici. Na otevřené silnici, uzavřené trati, příjezdové cesty, silnice- tam kde je dlažba, Camaro tam patří. Dostane se tam a vše roztrhá.
 
Berte ho ven v dešti, větru, slunci. Nechte ho dýchat. Neváhejte  bude rozkazovat větru. Řev na silnici pod jeho gumami.jeho ohromující design, pulsní závodní výkon a působivé výkonnosti, Camaro je pokrokově vybaveno, snadno ovladatelné, zábavné. Když se v něm svezete, zamilujete si ho.
 

Exterier

Čisté, přesné, úmyslné

 

Precizně navržen pro rychlost a efektivitu. Navržený a nezaměnitelný. Čisté, prolisy a linky vytvářejí krásné tvary. Tvarovaná zadní část vytvořena z jednoho kusu působivý boční panel, který je zázrakem techniky, jako designu.

 

Ikonický design

Hluboko posazené oči. O velkém průměru kol a 
pneumatik. Nenechte se mýlit: Tento vůz je připraven ke skoku. Dlouhá kapota a krátké zadní části vozu dávají Camaru jeho kultovní vzhled. Dovršením všeho jsou vysokotlaké výbojové světlomety s LED svítící kroužky Halo v balení k dispozici.

 

Interier

Luxusní pocit

Interiér, který je dolazen jako pohon sám. Vy jste pověřen velením a řízením, s funkcemi, jako jsou hluboce ponořená sedadla řidiče a informační centrum. Camaro je neustále aktualizováno a přepracovává a optimalizuje každou minutu jízdy.
 

Rychloměr a pomocné budíky

Od roku 2012  Interiér Camara byl rafinovaný ještě dále, včetně změněného designu přístrojové desky, nový volant a rafinovaná skupina grafických měřidel. Dvacet Čtyři barev podsvícení dveří. A nastavitelný vzhled displejů.
Jako by jste byli součástí počítačové hry.

 Volant upgrade

Chevrolet inženýři dále optimalizovali volant tak, aby jeho úroveň řízení a luxusní pocit by  na nejvyšší úrovni. Lepší, modernější design zaručuje díky výrazné rukojeti pro palec í lepší uchopení a pocit. Ovládání audio funkcí tlačítky přímo na volantu, plus standardní Bluetooth ® bezdrátové technologie pro 4 vybrané telefony,WI-Fi, On Star, pomáhají pro dokonalé ovládání vozu.

 

Šesti směrné elektricky sedadlo spolujezdce

Nejen řidič si může vychutnat posezení během jízdy dle vlastní libosti s tim největším komfortem a bez námahy. Nový model, vám dovolí i na  sedadle spolujezdce si nastavit šesticestné polohování. Toto je na vrcholu komfortu pro cestující. Už standard šest-poloh Sedadlo řidiče i spolujezdce elektricky nastavitelné.A nyavíc s pamětí nastavení sedadla,volantu a zrcátek.

 
 

 

Performance

Vynikající výkon a efektivita

Těžko uvěřit, ale Camaro EU verze V8 je lehčí a silnější-453 koní, se stejnou impozantní spotřebou paliva: 12.8L/100km s 6 Mt a 8 AT-stupňovou převodovkou . Dvojitou vačkou  tyto motory jsou  srdcem pro závodní výkon. Přímé vstřikování a variabilní časování ventilů kombinovatelné, aby jste měli ten nejlepší zážitek z každého kilometru. S nastavením režimu jízdy pro optimální jízdu. Tour,sport, okruh,snow. 

 

Je-li nespoutané energie, to, co hledáte,je hliníkové Camaro SS 6.2L V8  to pravé pro vás, motor nabízí 453 koní a 617  točivého momentu .Je znám svou agresivní pověstí.

 

Řízení a zavěšení kol

Je to tak zábavné řídit, možná právě dobrovolně vyzvednout suché čištění. Nezávislé zavěšení zadních kol a variabilní posilovač řízení tento poměr vám způsobí nejlepší manipulaci a yv se citíte tak silní. Jeho podvozek je naladěn pro nejlepší držení v zatáčkách a zvládnout přechodné situace, jako šampion. 52/40/8  přední a zadní hmotnostní poměr vám dodá takový druh rovnováhy který byjste očekávali u nejlepších světových sportovních vozů.
 
Magnetic Ride Control
Systém řízení magnetického řízení (MRC) je technologie podvozku a zavěšení společnosti General Motors, která přizpůsobuje a upravuje tlumič nárazů vozidla v reálném čase v závislosti na změnách terénu, aby bylo dosaženo optimálního tlumení nárazu pro nejlepší jízdní zážitek.

Výkon od Ground nahoru

Vzrušující zážitek začne u Camara, doslova, když se setkají gumy se silnici. Dvaceti-palcová kola jsou k dispozici u standardní v. SS, a musím učinit prohlášení, že se nedá ignorovat. Pair je s Pirelli 6 PZero ™ Ultra-vysoký výkon pneumatiky 7  pro opravdový zážitek luxusu a výkonu.
 

Camaro EU: Chcete více energie? Máš to.

Pokud hledáte nespoutané síly v Camaro, Camaro  6.2L V8, spárované se manualní 6-stupňová převodovkou, nabízí 453 koní a 617Nm točivého momentu. S možností nastavení meziplynu pro snažší a plynulé řazení. Nebo se rozhodnete pro high-tech kombinaci rychlosti a efektivity s 8-stupňovou automatickou převodovkou verze SS s Active Fuel Management, který nabízí 24 MPG silnice 5 , ale zároveň přináší 400 koní.
 
 Vyladěné pozastavení zatížení vylepšeným charakteristikám, včetně reengineered stabilizační tyče a zcela přestavěný tlumičů pro 

vynikající jízdu, vyvážené přechodů a vynikající řízení a jízdní chování. Spárovat s normou 20-palcová kola s Pirelli 6 PZero ™ Ultra-vysoký výkon pneumatiky 7 a Brembo brzdy ™ pro maximální výkon a kontrolu.

 

Je-li rychlost  to, co hledáte, Launch Control pro manuální převodovku SS pomáhá kontrolovat protáčení kol pro rychlejší 0 - 60 sprinty. TAPshift ® manuální ovládání na automatické převodovky SS vám zaručí velení nad řazením pro vzrušující sportovní vůz, při zachování plynulých přechodů.

 
 

 

Technology

Nepopsatelné funkce.

Nová zadní Vision kamera ve vnitřním zpětném zrcátku displej je standardní u všech SS a kupé, Head-Up Display (HUD), také standardní pro SS, zobrazuje rychlost, RPM a to i své rozhlasové stanice a navigaci směru jízdy s označením vzdáleností přímo na čelní sklo. Můžete přizpůsobit zobrazení výšky a intenzity. Nejlepší ze všech, s OnStar ® Turn-by-Turn navigace 8 normou pro prvních šest měsíců, vaše pokyny se zobrazí také na HUD. SiriusXM Satellite Radio,Wi-Fi 4G,bezdrátové nabíjení telefonu,On Star služby a Bluetooth ® bezdrátové technologie  pro 4 vybrané telefony, je standardem u všech modelů.
 
 

Mobilní aplikace

Zůstaňte ve spojení s vaší Camaro s myChevrolet 10 nebo OnStar ® RemoteLink ™ 11 Mobile Apps. Zkontrolujte, diagnostikujte, kontaktujte silniční assitance, běžnou údržbu a další. K dispozici na iTunes Store a Android Marketplace.

 

Bluetooth ® Wireless Technology 4 

pro vybrané telefony
Vstoupení do auta už znamená zvýšení od vašeho dne. Přijímat hovory a připojte svou hudbu nebo video pouhým 

stisknutím tlačítka.

 

 

 

 
OnStar ® Turn-by-Turn navigace 8
Už nadcházející otočí a názvy ulic zobrazují na Centrum informací o ovladači nebo poslouchat pokyny automatického hlasového pomocí OnStar ®. Standard pro prvních šest měsíců.

 

SiriusXM Satellite Radio 9

Tři standardní zkušební měsíce družicové nebo 12 měsíců na 2LT a 2SS. naleznete kanál výpisy a další info.
 
 

Vzdálený start

Stiskněte tlačítko na klíčenku a začít vaše vozidlo na dálku. Standard na SS s automatickou převodovkou, k dispozici na SS s pohodlím a SRJ balíčku konektivity a automatickou převodovkou.

Akustika boston

Vychutnejte si vysoce kvalitní zvuk s Boston Acoustics ® Premium Nine-Speaker Sound System. Standard na SS. K dispozici na SS.
 

Bezpečnost

High-Performance Bezpečnostní

Pokročilé elektronické systémy, ve spojení s Technické parametry, jako je pevná karoserie Camaro je, pracovat v harmonii se zabránit srážkám a pomáhá chránit vás, pokud jste v jednom. Je to optimální bezpečnost před, během a díky 6 měsíců OnStar, po havárii.
 
 
 

Před

Standardně u všech Camaro, ABS brzdy a StabiliTrak ® Elektronický stabilizační systém kontroly trakce,tři jízdní režimy pomohou udržet vozidlo pod kontrolou během nebezpečných situací. Řídícího modulu porovnává své řídící vstup s vozidlem skutečnou odpověď a pokud je to nutné, dělá opravy, které pomohou udržet jste na správné cestě.
 

Během

V případě nehody, šesti/osmi standardních airbagů chrání hlavy, prsa a kolena.  A z ultra-oceli bezpečnostní klecí pomáhá udržovat aby všechny osoby ve vozidle byli chráněni.
 

Po

OnStar ® Automatické Crash odezvy 8 , standard pro prvních šest měsíců u všech modelů Camaro, znamená, že můžete být automaticky připojeny k pomoci při mimořádných událostech, pokud dojde k      chybě,nehodě, ať je či není nafukovací vak aktivován.