V roce 2017 Chevrolet uvede limitovanou edici Chevroletu Camaro FIFTY 5OTh.  

tuto edici si můžete nyní objednat.

 

Hot Wheels 2013

 

Chevrolet uvedl na trh v plném měřítku Camaro Hot Wheels®Edition. Vůbec první pojizdný Hot Wheels výrobní model. Firma Hot Wheels dosud vyrobila šestnáct modelů Camara v měřítku 1:64 a mezi nejvzácnější sběratelské kousky patří zakázková hračka z roku 1968. Tohle je však vůbec poprvé, kdy může majitel do svého „angličáku“ skutečně nasednout a jezdit. Tedy vlastně bude moci, General Motors spusti omezenou produkci až od prvního čtvrtletí tohoto roku. 

 

Originální Custom Camaro 1:64 měřítku hračka od 1968 byl jedním z original16 Hot Wheels vydaných a zůstává jedním z nejcennějších Hot Wheels hraček mezi sběrateli. Je mezi námi určitě dost i takových, kteří z nostalgie pořád považují za etalon mezi angličáky britský Matchbox, ten však vedle značky Hot Wheels pod křídly jednoho koncernu Mattel už zdaleka nemá ten věhlas jako kdysi. Číslem jedna jsou teď „rozpálená kola“, a když chtějí malí nebo velcí kluci odolnou hračku, vybírají hlavně z jeho sortimentu. A jak se zdá, tak nově dokonce i poté, co už poněkud odrostli.

„Miliony z nás vyrostly při hraní si s autíčky Hot Wheels,“ říká viceprezident marketingového oddělení Chevroletu Chris Perry. „Tohle speciální Camaro považujte za příležitost, jak vrátit zpátky vzpomínky dětí jakéhokoli věku,“ dodává Perry na adresu vozu, který má už dnes premiéru na výstavě specializovaného příslušenství SEMA 2012 v Las Vegas.

Modrá hračka je následníkem loňského jedovatě zeleného konceptu, tohle už je. ale sériové auto.

"Už je to skoro 20 let, co jsem začal navrhovat auta pro Hot Wheels a konečně můžu jedním odjet domů,“ říká Felix Holstviceprezident kreativního oddělení Mattel Wheels Division. „Osobně se už nemůžu dočkat, kdy otevřu dveře a uvidím, Camaro Hot Wheels ve své garáži.“

 

Camaro Hot Wheels® – skutečná zábava

Výrazný, odvážný a atraktivní vůz, legendární Camaro V8 Coupe, je k dostání v limitované edici Hot Wheels® ve skutečné velikosti. Díky charakteristickým prvkům, jako je lak v zářivé metalíze Kinetic Blue, černá 20palcová kola, „ohnivý“ znak na blatnících a loga Hot Wheels® na mřížce chladiče a víku zavazadlového prostoru, tato speciální edice opravdu vyniká. Je vskutku jedinečná. Proč? Je to úplně první automobil Hot Wheelsve skutečné velikosti nabízený některým výrobcem na prodej.Speciální edice Hot Wheels® bude k dispozici u kupé za příplatek 152 000 Kč.

 

Camaro Hot Wheels® – splněný sen

Tento nový výsledek spolupráce mezi značkami Chevrolet a Hot Wheels® má velký kulturní význam, neboť model Custom Camaro z roku 1968 v měřítku 1:64 byl jedním z původních 16 autíček Hot Wheels®, které byly vyrobeny. Tato vzácná příležitost odjet domů se skutečným vozem Hot Wheels® Camaro bude splněným snem milionů fanoušků a sběratelů.

Další prvky exteriéru:

  • Zadní spoiler ZL1
  • Přední horní mřížka ZL1
  • Paket „ground-effects“

Prvky interiéru:

  • Interiér v černé kůži zvýrazněný červeným a černým prošíváním sedadel
  • Logo Hot Wheels® vyšité na předních sedadlech
  • Prahové lišty v edici Hot Wheels
  • Kvalitní rohože s logem Camaro a červeným lemováním

Posaďte se jako první za Volant vozu Camaro Hot Wheels®

Výrazný, odvážný a atraktivní vůz Camaro Hot Wheels bude uveden do prodeje začátkem příštího roku.

Pokud zaujme vaši pozornost, dejte nám vědět, a můžete se stát jedním z jeho prvních řidičů.

Kontaktujte nás ohledně informací o předběžném objednání modelu Camaro Hot Wheels®.