Camaro Králem Na silnici

Jasně, vypadá to dobře na podstavci, ale Camaro je i pro život na silnici. Na otevřené silnici, uzavřené trati, příjezdové cesty, silnice- tam kde je dlažba, Camaro tam patří. Dostane se tam a vše roztrhá.
 
Berte ho ven v dešti, větru, slunci. Nechte ho dýchat. Neváhejte  bude rozkazovat větru. Řev na silnici pod jeho gumami.jeho ohromující design, pulsní závodní výkon a působivé výkonnosti, Camaro je pokrokové zařízení, které je představa pro jejich ovládání. A milování.
 

Exterier

Čisté, přesné, úmyslné

 

Precizně navržen pro rychlost a efektivitu. Navržený být nezaměnitelný. Čisté, pomačkaný linky vyrazil tučným Fender tvary. Tvarovaná zadní ramena vytvořena z jednoho kusu působivé, body, boční panel, který je stejně zázrak techniky, jak je to design.

 

Ikonický design

Hluboko posazené oči. O velkém průměru kol a 
pneumatik. Nenechte se mýlit: Tento vůz je připraven keskoku. Dlouhá kapota a krátké zadní části paluby dávají Camaro jeho kultovní vzhled. Dovršení všeho se vysokotlaké výbojové světlomety s LED svítící kroužky Halo v balení k dispozici Vzhled RS (LT, SS).

 

Interier

Luxusní pocit

Interiér, který jako doladit jako pohon sám. Vy jste v úplné velení a řízení, s funkcemi, jako je hluboce podpořeno sedadla řidiče a informační centrum. Camaro a je neustále aktualizován a přepracovanými optimalizovat každou minutu jízdy.
 

Rychloměr a pomocné budíky

V roce 2012 Camaro Interiér byl rafinovaný ještě dále, včetně změněných design přístrojové desky, nový volant a revidované grafické měřidlo skupina. Čtyři balení pomocných Měřiče standardní 2LT a 2SS, včetně tlaku oleje a teploty přenosu.

 Volant upgrade

Chevrolet inženýři dále optimalizovali volant, aby vám na nejvyšší úrovni řízení a luxusní pocit. Lepší, modernější design rukojeti má výrazné palec nad střední špice pro lepší uchopení a pocit. Ovládání audio funkcí tlačítky přímo na volantu, plus standardní Bluetooth ® bezdrátové technologie 4 pro vybrané telefony, pomáhá udržet si spojení.

 

Šesti směrné elektricky sedadlo spolujezdce

Vy nechcete jen ocenit jízdy. Nový rok 2012, na sedadle spolujezdce v každé LT a SS Camaro má standardní šesticestného polohování. To je na vrcholu už standard šest-poloh Sedadlo řidiče elektricky nastavitelné.

 
 

 

Performance

Vynikající výkon a efektivita

Těžko uvěřit, ale v roce 2012 Camaro LFX V6 je lehčí a silnější-323 koní, silnější se stejnou impozantní paliva: 30 MPG dálnice 5 na 6-stupňovou automatickou převodovkou 2LS. Dvojitou vačkou motory vám srdce závodní výkon. Přímé vstřikování a variabilní časování ventilů kombinovat, aby jste stále nejvíce z každého kilometru. To je jeden z high-tech, podlý, silný motor.

 

Je-li nespoutané energie, to, co hledáte,je hliníkové Camaro SS 6.2L V8  to pravé pro vás, motor nabízí 426 koní a 420  točivého momentu .Je znám svou agresivní pověstí.

 

Řízení a zavěšení kol

Je to tak zábavné řídit, možná právě dobrovolně vyzvednout suché čištění. Nezávislé zavěšení zadních kol a variabilní posilovač řízení poměr vám způsob manipulace jste jen snili. Jeho podvozek je naladěn držet v zatáčkách a zvládnout přechodné situace, jako šampion. Padesát dva čtyřicet osmina přední a zadní hmotnostní poměr vám druh rovnováhy byste očekávali u nejlepších světových sportovních vozů.
 

Výkon od Ground nahoru

Vzrušující zážitek začne Camaro, doslova, když se setkají gumy se silnici. Dvaceti-palcová kola jsou k dispozici na LT a standardní v SS, a musím učinit prohlášení, že se nedá ignorovat. Pair je s Pirelli 6 PZero ™ Ultra-vysoký výkon pneumatiky 7 pro opravdový zážitek luxusu a výkonu.
 

Camaro SS: Chcete více energie? Máš to.

Pokud hledáte nespoutané síly v Camaro, Camaro SS 6.2L V8, spárované se manualní 6-stupňová převodovka, nabízí 426 koní a 420 točivý točivého momentu. Nebo se rozhodnout pro high-tech kombinaci rychlosti a efektivity s 6-stupňovou automatickou převodovkou verze SS s Active Fuel Management, který nabízí 24 MPG silnice 5 , ale zároveň přináší 400 koní.
 
V roce 2012 SS Vyladěné pozastavení zatížení vylepšeným charakteristikám, včetně reengineered stabilizační tyče a zcela přestavěný tlumičů pro 

vynikající jízdu, vyvážené přechodů a vynikající řízení a jízdní chování. Spárovat s normou 20-palcová kola s Pirelli 6 PZero ™ Ultra-vysoký výkon pneumatiky 7 a Brembo brzdy ™ pro maximální výkon a kontrolu.

 

Je-li rychlost  to, co hledáte, Launch Control pro manuální převodovku SS pomáhá kontrolovat protáčení kol pro rychlejší 0 - 60 sprinty. TAPshift ® manuální ovládání na automatické převodovky SS vám velení nad řazení pro vzrušující sportovní vůz zkušenosti, při zachování plynulé přechody.

 
 

 

Technology

Nepopsatelné funkce.

Nové zadní Vision kamera ve vnitřním zpětném zrcátku displej je standardní u všech 2LT 2SS a kupé, a jsou k dispozici na 1LT a 1SS. Head-Up Display (HUD), také standardní 2LT a 2SS, zobrazuje rychlost, RPM a to i své rozhlasové stanice, přímo na čelní sklo. Můžete přizpůsobit zobrazení výšky a intenzity. Nejlepší ze všech, s OnStar ® Turn-by-Turn navigace 8 normou pro prvních šest měsíců, vaše pokyny se zobrazí také na HUD. SiriusXM Satellite Radio služeb 9 byla zvýšena na 12 měsíců na 2LT a 2SS a Bluetooth ® bezdrátové technologie 4 pro vybrané telefony, je standardem u všech modelů.
 
 

Mobilní aplikace

Zůstaňte ve spojení s vaší Camaro s myChevrolet 10 nebo OnStar ® RemoteLink ™ 11 Mobile Apps. Zkontrolujte, diagnostika, kontaktujte silniční assitance, běžnou údržbu a další. K dispozici na iTunes Store a Android Marketplace.

 

Bluetooth ® Wireless Technology 4 

pro vybrané telefony
Vstoupil do auta už znamená zvýšení od vašeho dne. Přijímat hovory a připojte svou hudbu pouhým 

stisknutím tlačítka.

 

 

 

 
OnStar ® Turn-by-Turn navigace 8
Už nadcházející otočí a názvy ulic zobrazují na Centrum informací o ovladači nebo poslouchat pokyny automatického hlasového pomocí OnStar ®. Standard pro prvních šest měsíců.

 

SiriusXM Satellite Radio 9

Tři standardní zkušební měsíce družicové nebo 12 měsíců na 2LT a 2SS. naleznete kanál výpisy a další info.
 
 

Vzdálený start

Stiskněte tlačítko na klíčenku a začít vaše vozidlo na dálku. Standard na 2LT a 2SS s automatickou převodovkou, k dispozici na 1LT a 1SS s pohodlím a SRJ balíčku konektivity a automatickou převodovkou.

Akustika boston

Vychutnejte si vysoce kvalitní zvuk s Boston Acoustics ® Premium Nine-Speaker Sound System. Standard na 2LT a 2SS. K dispozici na 1LT a 1SS.
 

Bezpečnost

High-Performance Bezpečnostní

Pokročilé elektronické systémy, ve spojení s Technické parametry, jako je pevná karoserie Camaro je, pracovat v harmonii se zabránit srážkám a pomáhá chránit vás, pokud jste v jednom. Je to optimální bezpečnost před, během a díky 6 měsíců OnStar, po havárii.
 
 
 

Před

Standardně u všech Camaro, ABS brzdy a StabiliTrak ® Elektronický stabilizační systém kontroly trakce pomůže udržet si pod kontrolou během nebezpečných situací. Řídícího modulu porovnává své řídící vstup s vozidlem skutečnou odpověď a pokud je to nutné, dělá opravy, které pomohou udržet jste na správné cestě.
 

Během

V případě nehody, šesti standardních airbagů 12 chrání hlavy, prsou a kolena. A ultra-oceli bezpečnostní klecí pomáhá udržovat všechny ve vozidle chráněni.
 

Po

OnStar ® Automatické Crash odezvy 8 , standard pro prvních šest měsíců u všech modelů Camaro, znamená, že můžete být automaticky připojeny k pomoci při mimořádných událostech, pokud dojde k chybě, ať je či není nafukovací vaky nasazení.
 

Camaro 45 Th

Tato fotogalerie je prázdná.